Aşk Bir Rüya 103.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Aşk Bir Rüya 103.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 2 Haziran Salı akşamı saat 21.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/980sn

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Pandey malikanesine yerleşen gizemli isimler herkese zor anlar yaşatır. Aileyi şoka sokan bu yabancılar kim?

Dhruv’un her şeyi bırakıp gitmesi Pandey ailesini büyük bir zorluğa sürükler. Thapki ve Bihan eve geldiklerinde malikânenin kapısında kendi tabelalarının kaldırılıp başka bir tabela asıldığını görünce şok olur. Eve girdiklerinde masada başkalarının oturduğunu gören Bihan kim olduklarını sorar. Koşi evin yeni sahipleri olduğunu söyleyerek ona sert çıkar. Avukatı arayan Bihan onun cevabıyla büyük bir şok yaşar. Pandey malikanesine bir anda bomba gibi düşen bu yeni kişiler kim?

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.