Aşk Bir Rüya 105.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Aşk Bir Rüya 105.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 4 Haziran Perşembe akşamı saat 21.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/dxuha

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Bihan Koşi’nin öz annesi olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Vasu’yla ilgili gerçekleri öğrendiğinde yıkılan Bihan ne yapacak?

Koşi’nin kim olduğu sonunda ortaya çıkar. Bihan öz annesinin Koşi olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Bihan gerçekleri kabullenmek istemez. Fakat Thapki’nin elindeki kanıtı görünce ne yapacağını şaşırır. Koşi oğluna babasını Vasu’nun öldürdüğünü söyler. Bihan duyduklarına inanmaz ve Vasu’dan gerçekleri anlatmasını ister. Vasu yaptıklarını itiraf edince Bihan neye uğradığını şaşırır. Tüm hayatı elinden alınan Bihan ne yapacak?

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.