Aşk Bir Rüya 152.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Aşk Bir Rüya 152.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 22 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20.50 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/6t032

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Thapki Bihan’ın hafızasını yeniden kazanması için bir tiyatro oyunu hazırlar. Şankar ve Şada ise onun başarısız olması için elinden geleni yapar. Şada ve Şankar başarılı olacak mı?

Thapki Şada ve Şankar’ın yıllardır oynadıkları oyunu öğrenince Pandey ailesinin evinden gitmekten vazgeçer. Bihan’ın hafızasını yeniden kazanması için uğraşan Thapki kızlarıyla birlikte bir tiyatro oyunu hazırlar. Bihan ile geçmişte yaşadıklarını kısa bir oyun halinde sergileyen Thapki’nin planı Bihan’ın zihninde bazı olayların canlanmasını sağlar. Şada ve Şankar ise Thapki’yi mağlup etmek için Tina’ya bir tuzak kurar. Tina’ya büyük bir zarar vermeyi düşünen ikili başarılı olabilecek mi?

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.