Aşk Bir Rüya 87.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Aşk Bir Rüya 87.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 16 Mayıs Cumartesi akşamı saat 22.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/uozfa

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Bihan ve Thapki annelerini eve geri getirmek için bir plan yapar. Bihan’a kızan Şada ise Thapki’ye zarar verip onun canını yakmak ister. Thapki Şada’nın tuzağına düşecek mi?

Thapki ve Bihan Vasu’nun yeniden eve dönmesi için bir plan yapar. Vasu ve Balu’nun tanıştığı hayvanat bahçesine bilet alan Bihan, Şada’dan annesini de oraya getirmesini ister. Anne ve babasının ilk tanıştıkları anı yeniden yaşamasını isteyen Bihan Thapki’nin yardımıyla aynı ortamı oluşturur. Bihan’ın tehditlerine karşılık vermek isteyen Şada Thapki için bir tuzak hazırlar. Hayvanat bahçesindeki gorili serbest bırakan Şada amacına ulaşabilecek mi?

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.