Aşk Bir Rüya 88.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Aşk Bir Rüya 88.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 17 Mayıs Pazar akşamı saat 22.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/r0n7q

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Thapki Vasu’yu geri getirmek için bir plan yapar ve herkesten duygularını bir kağıda yazmalarını ister. Kağıtları Vasu’ya okutmak isteyen Thapki onu hizmetçi kılığında görünce ne yapacak?

Şada’nın serbest bıraktığı goril kafayı Thapki’ye takar. Eve kadar onu takip eden goril Bihan’ı saf dışı bırakır ve Thapki’yi kaçırmak ister. Thapki bir yolunu bulur ve onun elinden kurtulmayı başarır. Thapki Vasu’nun eksikliğini aileye hissettirmek için bir plan yapar ve herkesin onun hakkındaki düşüncelerini bir kağıda yazmalarını ister. Vasu’yu unutmak için bunun gerekli olduğuna herkesi inandıran Thapki tüm kağıtları toplar. Kağıtları okuduğunda herkesin aslında Vasu’yu özlediklerini anlar ve kağıtları Vasu’ya okutmak ister. Vasu’nun yanına giden Thapki onun hizmetçilik yaptığını görünce ne tepki verecek?

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.