Aşk Bir Rüya 89.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Aşk Bir Rüya 89.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 18 Mayıs Pazartesi akşamı saat 22.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/l0sty

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Bihan ve Thapki için yeniden düğün yapılma kararı alınır. Dhruv düğün planlamasını üstlenince herkes çok şaşırır. Dhruv’un aklından geçen ne?

Şada’nın Thapki’ye kurduğu tuzaklar ve aslında hamile olmadığı ortaya çıkınca Vasu onu evden kovar. Fakat Dhruv, annesine itiraz edip onu evden kovamayacağını söyler. Balu, Bihan ile Thapki’nin evliliğinin sık sık sorgulanmasından rahatsız olduğunu belirtir ve onlara yeniden görkemli bir düğün yapacağını söyler. Ailenin gelinleri kız tarafında yer almak ister. Vasu düğün hazırlıklarını kimin yapacağını düşünürken Dhruv bu görevi üstlenir. Dhruv’un Thapki ve Bihan için hazırladığı tören herkesin beğenisini kazanır. Davranışlarıyla herkesi şaşırtan Dhruv’un aklından ne geçiyor?

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.