Aşk Bir Rüya 90.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Aşk Bir Rüya 90.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 19 Mayıs Salı akşamı saat 22.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/qb8zl

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Bihan ve Thapki’yi ayırmayı kafasına koyan Dhruv planlarını uygulamaya başlar. Bihan ise Thapki’ye ulaşamadıkça çok endişelenir. Yanlış giden bir şeyler olduğunu hisseden Bihan ne yapacak?

Dhruv, Thapki ve Bihan’ı ayırmak için harekete geçer. Thapki’ye yeniden kanalda işe başlaması için ısrar eden Dhruv onu ikna etmeyi başarır. Bihan Thapki’yi görmek için kanala geldiğinde onun emri üzerine içeri alınmaz. Bihan ve Thapki’nin görüşmesini engellemek için elinden geleni yapan Dhruv, Thapki’yi mesaiye kalmak zorunda bırakır. Şada ise Dhruv ve Thapki’nin yalnız olduğunu öğrenince çok öfkelenir. Dhruv bir an önce eve gitmek isteyen Thapki’yle bir orada kilitli kalmayı sağlar. Thapki’ye ulaşamadıkça iyice endişelenen Bihan ne yapacak?

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.