Aşk Bir Rüya 91.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Aşk Bir Rüya 91.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya dizisinin yeni bölümü 21 Mayıs Perşembe akşamı saat 22.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Jigyasa Singh ve Manish Goplani gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Aşk Bir Rüya bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/dopk2

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Dhruv Bihan’ı bahane ederek Thapki’yi kaçırır. Dhruv’un niyetini anlayan Thapki Bihan’a ulaşmaya çalışır. Bihan Thapki’yi bulabilecek mi?

Dhruv, Thapki’ye Bihan’ın tehlikede olduğunu söyleyerek onu kaçırmayı planlar. Arabaya binen Thapki aynadan Bihan’ın eve girdiğini görür ve Dhruv’a söyler. Fakat Dhruv ona aldırmaz ve arabayı hareket ettirir. Thapki’yi bir depoya getiren Dhruv, ona artık kendisinin izni olmadan hiçbir yere gidemeyeceğini söyler. Dhruv’un niyetini öğrenen Thapki bir anda yere yığılır. Bihan ise her yerde Thapki’yi arar. Thapki’nin Dhruv’la evden çıktığını öğrenen Bihan’ın içi rahatlar. Thapki Dhruv’un kırdığı telefonu tamir etmeyi başarır ve Bihan’ı arar. Thapki Dhruv gelmeden Bihan’a ulaşabilecek mi?

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.